Kurumsal

 

İnter ajans olarak dolu dolu 20 yılı geride bıraktık. Bu zaman diliminde sunduğumuz hizmetlerden birçoğu sektöre ilham kaynağı oldu. Ses, ışık, görüntü, sahne kiralama ve satış hizmetlerimiz ile faaliyet gösterdik. Bu bilgi birikimi ile organizasyon ve hizmet alanında duyulan ihtiyaçları, hep bir adım önde tespit ettik. Sektör için planlamalar yaptık, alternatif çözüm yolları sunduk. İnt ajans aceleci bir yapı ile hareket etmeyen, istikrarlı adımlarla ilerleyen, gelişime açık, çözüm üretebilen, sektöre yeni alanlar ve fikirler kazandıran öncü bir oluşumdur. İnt ajans bugüne kadar büyüme stratejisini benimsemiş ve bu strateji doğrultusunda ilerlemiştir. Bu strateji gereği yapılan hizmetler belli yapılanmaları ve açılımları beraberinde getirmiştir. Bu açılımlardan ilki gezici sahne olarak bilinen walk stage projesidir. Walk stage sektörde önemli bir boşluğu doldurmuş, alternatif olmaktan çıkıp donanımı, yapısı ve kolaylığı ile organizasyonların mihenk taşı olmuştur.

Hizmetler

Organizasyon

Sektörün önde gelen yapılarından olan firmamız bugüne dek sayısız organizasyona imza atmıştır. Konserler, tiyatrolar, etkinlikler, siyasi gezileri eğitim programları, tanıtımlar, platformlar vb.

Ses Sistemleri

Teknolojinin durmaksızın geliştiği dünyamızda ses sistemleri de bu gelişimden payını almaktadır. İnter ajans olarak gelişen teknolojiye ayak uyduruyor sektörün ihtiyacı olan son sistem donanımlarla hizmet sunuyoruz.

Işık

Işık sistemlerimizdeki teknolojimiz ile organizasyonlar daha renkli. Robotik sistemli ışıklarımız ve alternatif çözümlerimiz ile hizmet sunuyoruz